Got 0 bytes response, method=default Response decode error Nowa strona Komisji Duszpasterstwa KEP

Nowa strona Komisji Duszpasterstwa KEP

B3898C2B 32C9 4C7B 9199 6E960090B6CA

Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczyna się w Polsce realizacja nowego programu duszpasterskiego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Na tę okazję sekretariat  Komisji Duszpasterstwa KEP przygotował stronę internetową.

- Jest to strona, która informuje o pracach Komisji, ale przede wszystkim kładzie nacisk na promowanie  programu duszpasterskiego dla Kościoła w Polsce  – mówi ks. Roman Chromy, sekretarz Komisji Duszpasterstwa KEP.

Na stronie znajdziemy również informacje o Komisji, dane do kontaktu, zaś swoistą nowością jest możliwość zamówienia przez osoby zainteresowane całego programu duszpasterskiego.

- Publikujemy tylko wybrane fragmenty programu duszpasterskiego, który przygotowała nasza Komisja, gdyż chcemy zachować wieloletnią tradycję programów drukowanych – mówi ks. Chromy. – Jednak każdy wchodzący na stronę może zamówić wszystkie zeszyty programu, które otrzyma tradycyjną pocztą – wyjaśnia.

Docelowo strona ma stać się miejscem wymiany praktycznych materiałów pastoralnych do wykorzystania w parafiach.

Komisja Duszpasterstwa jest pierwszą z 11 komisji KEP, która opracowała własną stronę internetową. W ten sposób chce dotrzeć z ideą krzewienia programu duszpasterskiego do jeszcze większego grona odbiorców.

Więcej na www.duszpasterstwo.episkopat.pl.